https://template.vuinsider.com/
En güncel içeriklerden haberdar olmak için. Bültenizeme kayıt olmak için buraya tıklayın.

81 İlde Bekçi Alımı Yapılacak

Polis Yüksekokulu Başkanlığı tarafından 81 şehirde bekçi alımı yapılacak. Polis Yüksekokulu Başkanlığı, 81 şehirde istihdam edilmek üzere...


 

Polis Yüksekokulu Başkanlığı tarafından 81 şehirde bekçi alımı yapılacak. Polis Yüksekokulu Başkanlığı, 81 şehirde istihdam edilmek üzere 3 bin 250 çarşı ve mahalle bekçisi alımı yapılacağını açıkladı. Polis Yüksekokulu sosyal medya hesabı üzerinden Konya da dahil olmak üzere 81 şehir genelinde 3 bin 250 bekçi istihdam edileceğini açıkladı. Polis Yüksekokulunun Twitter hesabından yapılan paylaşımda, 81 şehirde toplam 3 bin 250 çarşı ve mahalle bekçisi istihdam edileceği açıklaması yapıldı. 


WhatsApp İletişim İçin Buraya Tıklayınız.

Sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda, "81 şehrimizde istihdam edilmek üzere 3.250 Çarşı ve Mahalle Bekçisi alınacaktır" ifadelerine yer verildi. Polis Yüksekokulunun internet sitesinden yapılan ilana göre, 7245 rakamlı Çarşı ve Mahalle Bekçileri Yasayı ile Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş İmtihanı İdaremeliği kapsamında, Emniyet Hizmetleri Sınıfında çarşı ve mahalle bekçisi olarak istihdam edilmek üzere 3 bin 250 erkek çarşı ve mahalle bekçisi alımı gerçekleştirileceği haberi verildi.


81 şehir valiliğinde istihdam edilecek bekçiler, en az lise ve dengi mektep mezunu olacak. Bekçi alımına ait temeller, şehir kontenjanları ve müracaat koşullarının ileri bir tarihte açıklanacağı bildirildi.

Post a Comment

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
https://template.vuinsider.com