https://template.vuinsider.com/
En güncel içeriklerden haberdar olmak için. Bültenizeme kayıt olmak için buraya tıklayın.

Hakimiyetin Millete Tescili, Küçüklerin Toyu 23 Nisan

    23 Nisan, yok olmaya surat yakalamış, küllenmeye terk edilmiş ama küllerinden doğmasını öğrenmiş, ulusal karar ve duruşun, ulusal beka ile perçinlendiği ve müesseseselleştiği güçleri sinesinde barındıran Ulu önder, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’şan kadim halkımıza en büyük armağanı olan hakimliğin halka devrini hakikatleştiren müessese Büyük Halk Meclisi’nin miladıdır. 

Kontrolün ulusa ait olduğunun bildiriyi olan 23 Nisan’ı, büyük halk meclisinin kurulmasının yanında bu anlamlı güne tüm dünya çocuklarını dahil ve armağan etme saldırısı ancak büyük bir dahi mahsulüdür. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’şöhret halkımıza vazgeçtiği servetin farkında olarak, özellikle mazlum çocuklar ve dünya çocuklarının insan olmanın iftiharına yakışır bir biçimde yaşabilmeleri gayretimiz devam ettir. Bunu dünyanın en büyük gençlik hareketidir.

Milliyetçi Hareket Partisi, ulusal servetlerimizin şuurunda ve mazlum halkların reçetesi olduğu farkında çaba şevkindedir. Ulusal servetleri istismar etmek, bunları kendinin murisi gören, bazı karanlık hesap peşinde olan etrafların azimli gayreti takibimizdedir. Bu minvalde, birtakım odaklar, bugününde anlam ve ehemmiyetine binaen politikaları güzergahında bugünü istismar etmek için, Türk ulusunun varlığına düşman odaklarla aynı masada Tüzük ve kuvvetlendir.


Post a Comment

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
https://template.vuinsider.com